Design i funkcjonalność w jednym

HELO FORM udowadnia, że z pozoru surowa estetyka może być jednocześnie niezwykle
uniwersalna i designerska. Najważniejszą zaletą systemu jest możliwość budowania unikatowych
przestrzeni – wszystko za sprawą modułowej konstrukcji i niemal nieograniczonych możliwości
personalizacji. Kolory i rozmiary modułów można dowolnie miksować, uzyskując dzięki temu
nietuzinkowe połączenia, które będą tworzyć niepowtarzalną atmosferę w każdej przestrzeni. Zobacz, jak łatwo stworzyć z nich autorskie ekspozycje sklepowe i wystawiennicze.

Nowoczesne ekspozycje sklepowe

Minimalistyczne ekspozycje sklepowe i wystawiennicze należą do najciekawszych i najbardziej ponadczasowych. Wybierając do ich tworzenia postumenty i ekspozytory można stworzyć niemal nieskończoną liczbę kombinacji, a co za tym idzie - niepowtarzalnych aranżacji.

 • Postumenty pozwalają stworzyć logiczną i atrakcyjną stylistycznie ekspozycję.
 • Wzmacniają wizerunek marki, podnosząc tym samym efektywność sprzedaży.
 • Dzięki nim ekspozycje sklepowe zawsze będą sprawiały wrażenie czystszych i bardziej uporządkowanych.
 • Sprawdzają się przy ekspozycji niemal każdego rodzaju produktu.

Obecnie coraz więcej osób związanych z szeroko rozumianą branżą retail korzysta z rozwiązań,
które z łatwością można dostosować do stale zmieniających się ekspozycji. Ekspozytory o
uniwersalnej bryle są szczególnie istotne dla zachowania spójności pomiędzy identyfikacją
wizualną danego miejsca, a charakterem ekspozycji - nie tylko uatrakcyjniają dany temat i
podkreślają jego wagę, ale także tworzą relację pomiędzy danym miejscem a prezentowanymi
przedmiotami.

W HELO FORM tworzymy autorskie ekspozycje, które nadają unikatowy charakter przestrzeniom
oraz pokazują naszą interpretację aktualnych trendów. Z HELO FORM Twój asortyment zostanie
odpowiednio wyselekcjonowany oraz pogrupowany na kategorie, a następnie rozmieszczony na
terenie sklepu z uwzględnieniem ergonomii miejsca i czytelności ekspozycji.

Istotnym jest, aby klient przebywał w sklepie jak najdłużej i zatrzymywał się w określonych
miejscach. Sprawdzonym narzędziem do sterowania ruchem klientów są wszelkiego rodzaju regały
oraz wyspy handlowe, które można stworzyć m.in. poprzez zestawienie ze sobą kilku ekspozytorów
produktowych. Pozwalają one na testowanie najróżniejszych układów ekspozycji, a finalnie -
wypracowanie najbardziej efektywnych ścieżek zakupowych.

________

Nasze studio projektowe od zawsze wychodziło dalece poza ramy projektowania dla jednej branży.
Dzięki doświadczeniu zdobytemu w różnych sektorach biznesu tworzymy kompleksowe projekty
wyposażenia nie tylko dla sklepów, ale także dla hoteli, restauracji, gabinetów kosmetycznych,
salonów samochodowych, aptek czy galerii sztuki. Dzięki możliwości malowania konstrukcji
HELO FORM na dowolny kolor oraz dowolnego zestawiania modułów spotkanie drugiej,
identycznej aranżacji jest niemal niemożliwe!


Dzięki autorskiemu sposobowi produkcji i montażu, nasze profile i miejsca łączeń są idealnie gładkie, a Twoja ekspozycje sklepowe i wystawiennicze - dopracowane w najmniejszym szczególe.
Dzięki prostym formom jesteśmy w stanie stworzyć ponadczasowe systemy ekspozycyjne, które z powodzeniem odnajdą się we wnętrzach o różnej stylistyce. Co więcej, dla każdego z nich możesz znaleźć swoje własne zastosowanie.
Meble systemowe można wykorzystać zarówno do wyposażenia dużych powierzchni, jak i w charakterze akcentów podkreślających elementy architektoniczne pomieszczenia.
HELO FORM to połączenie naszego zamiłowania do geometrii i minimalizmu w przestrzeni. Styl minimalistyczny jest niczym scena z reflektorem skierowanym na najefektowniejszy szczegół. Dla nas to Twój produkt.
Konstrukcja HELO FORM malowana jest najczęściej na jeden z trzech uniwersalnych kolorów (biały, czarny lub antracytowy) jednak, jeśli zależy Ci na tym, aby Twoje ekspozycje sklepowe lub wystawiennicze pojawiały się niepowtarzanych zestawieniach, możesz wykorzystać dowolny kolor z palety RAL.

Sprawdź inne realizacje Studia Projektowego HELO FORM:

https://www.heloform.pl/realizacje-meble-sklepowe/

REGAŁY SKLEPOWE - ZAŁOŻENIA PROJEKTU

Salon sprzedaży KT-24 został zaprojektowany przez studio projektowe HELO FORM® we współpracy z zespołem wewnętrznym Klienta. Po przeanalizowaniu potrzeb Inwestora oraz stworzeniu kreatywnego briefu, wybraliśmy wspólnie jedną z zaproponowanych koncepcji. W naszej propozycji postawiliśmy na oszczędność form oraz nawiązanie do estetyki industrialnej. Zależało nam na stworzeniu przestrzeni jak najbardziej funkcjonalnej, wyposażonej w regały sklepowe, a przy tym identyfikującej charakter marki w czytelny sposób.

Ideą, która leżała u podstaw naszej współpracy, było stworzenie przestrzeni, która będzie wyróżniała się na tle innych marek z tego segmentu rynkowego oraz będzie stanowiła mocną alternatywę dla popularnych sieci marketów. Zależało nam na tym, aby w salonie KT-24 klient mógł nie tylko szczegółowo poznać produkty czy usługi, ale także by spotkanie z technologią było dla niego wyjątkowo komfortowym i angażującym doświadczeniem.

OPTYMALIZACJA PRZESTRZENI

Na etapie makroplanowania przestrzeni intensywnie współpracowaliśmy z Zespołem KT-24. Podzieliliśmy powierzchnię salonu na sekcje, dopasowaliśmy do nich funkcje użytkowe i kategorie produktowe, a finalnie - dobraliśmy wyposażenie. Zgodnie z wytycznymi Inwestora nasz projekt musiał uwzględniać:

 • regały przyścienne do prezentacji asortymentu
 • strefę wypoczynkową do spotkań z klientami
 • podświetlane, wolnostojące podesty
 • strefę roboczą do testowania produktów
 • reprezentacyjną ladę z brandowanym frontem
 • stylistykę dopasowaną do sufitu rastrowego będącego wyraźnym akcentem architektonicznym wnętrza

PRACA NA MODUŁACH

Jednym z wymogów Inwestora było to, aby projekt można było elastycznie dostosowywać i zmieniać wraz z rozwojem firmy. Modułowa konstrukcja HELO FORM® sprawdziła się tu idealnie. Regały systemowe zapewniają szeroką gamę możliwości konfiguracji oraz ustawień dlatego też mogliśmy w pełni zoptymalizować wnętrze oraz zaaranżować trudne strefy.

Wybierając system modułowy Inwestor zyskał możliwość rozbudowy konstrukcji lub modyfikacji jej układu w dowolnym momencie. Jeśli zajdzie taka potrzeba system można rozmontować, tworząc mniejsze, wolnostojące regały lub też dodać kolejne przęsła w celu rozbudowania ekspozycji.

REGAŁY SKLEPOWE BEZ KOMPROMISÓW

W naszych kontaktach z klientami często spotykamy się z obawami dotyczącymi konstrukcji regałów. Wynikają one z dotychczasowych doświadczeń z regałami marketowymi, które są produktem seryjnym, nieuwzględniającym potrzeb i specyfiki konkretnej branży. Projektując wyposażenie dla KT-24 wiedzieliśmy, że nie możemy iść na kompromis ani w kwestii designu, ani bezpieczeństwa. Wśród produktów oferowanych przez naszego Inwestora znajduje się wiele sprzętów o dużym gabarycie i wadze, stąd też priorytetem było dla nas zapewnienie odpowiedniej stabilności i nośności regałów.

Regały systemowe HELO FORM® wykonujemy na bazie aluminiowych profili, materiału wytrzymałego i jednocześnie nieobciążającego konstrukcji, co spełniało wymogi technologiczne Inwestora. Dodatkowo, systemy tego typu są równie stabilne, co ergonomiczne, co ma duże znaczenie w kontekście intensywnego użytkowania przez pracowników oraz klientów salonu KT-24.

Za aluminium przemawia kilka istotnych czynników:

 • jest lekkie, dzięki czemu zyskuje ogromną przewagę w kontekście codziennego użytkowania,
 • to materiał bardzo wszechstronny, pozwalający uzyskać najróżniejsze efekty wizualne,
 • meble wykonane z aluminium są bardzo funkcjonalne i świetnie sobie radzą w różnych warunkach, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

KOLOR JAKO ZNAK ROZPOZNAWCZY

Jednym z założeń projektu było utrzymanie wnętrza w klimacie industrialnym, dlatego też naturalnym wyborem koloru bazowego stała się dla nas głęboka czerń. Meble w tym kolorze nawiązują stylistyką do surowych wnętrz magazynów i hal przemysłowych, co doskonale łączy się z profilem działalności KT-24. Utrzymując aranżację w jednym kolorze udało nam się wykreować charakterystyczny klimat miejsca - czerń stała się motywem przewodnim wnętrza i jego znakiem rozpoznawczym.


Projektując wnętrze salonu KT-24 zależało nam również na tym, aby wyposażenie odznaczało się ponadprzeciętną trwałością i spełniało swoją funkcję przez wiele sezonów, bez potrzeby inwestowania w kolejne ekspozycje. Konstrukcja systemów regałowych została przez nas pomalowana proszkowo, co zapewni jej perfekcyjny wygląd przez bardzo długi czas.

 • Wybór farby strukturalnej pozwolił nam na osiągnięcie efektu dekoracyjnego o wyraźnej, porowatej powierzchni, która jest odporna na zarysowania i ścieranie.
 • Kolor nałożony przez nas metodą proszkową tworzy jednolitą powłokę, która jest pozbawiona spękań, zacieków czy pęcherzyków.
 • Inwestor otrzymuje gwarancję, że z czasem farba nie zmieni swojej pierwotnej barwy, nie zmatowieje, nie spłowieje ani nie zacznie się kruszyć.
 • Wykorzystana przez nas technika malowania jest bardzo ekologicznym sposobem wykończenia ponieważ nie wykorzystuje szkodliwych dla środowiska rozpuszczalników.

RZUCAMY ŚWIATŁO NA SKLEPOWĄ EKSPOZYCJĘ

Światło to niezwykle ważny element składający się na komunikację strefy sprzedażowej. Ułatwia budowanie atmosfery, podkreśla architektoniczną stronę projektu, a dodatkowo - wydobywa określone elementy ekspozycji. W projekcie dla KT-24 wykorzystaliśmy podświetlenie topperów regałowych, lady oraz podestów umiejscowionych w centralnym punkcie salonu. W każdym przypadku wykorzystaliśmy oświetlenie LED RGB, które posiada wiele zalet, w tym między innymi: charakteryzuje się niskim poborem mocy, nadaje dynamiki wnętrzu, zapewnia równe i intensywne podświetlenie powierzchni reklamowych oraz daje możliwość płynnej zmiany kolorów i natężenia oświetlenia.


Sterowanie światłem to atrakcyjny i łatwy sposób na zmianę kolorystyki we wnętrzu. Jest bezinwestycyjny, a modyfikacji barwy oświetlenia można dokonać w dowolnym momencie - zgodnie z zaprogramowanymi przez użytkownika ustawieniami, preferencjami kolorystycznymi czy planami marketingowymi. W przypadku naszego Inwestora oświetlenie LED RGB spełniło jeszcze jedną funkcję - pozwoliło zaakcentować poszczególne linie produktowe. Do każdej z nich została przypisana inna kolorystyka, na tyle na ile to możliwe - zgodna z brandingiem konkretnej marki.

REGAŁY HANDLOWE W STYLU MINIMALISTYCZNYM

W minimalistycznych aranżacjach pojedyncze detale nie mają znaczenia – liczy się całość budowana przez kąty proste i gładkie faktury. Systemy ekspozycyjne i regały sklepowe, które wykorzystaliśmy w aranżacji salonu KT-24, charakteryzują się czystą bryłą, a ich prostota umożliwiła nam stworzenie nowoczesnego i w pełni harmonijnego wnętrza.


Pracując na modułach z kolekcji HELO FORM® zaprojektowaliśmy regały sklepowe pozbawione bocznych ścianek. Takie rozwiązanie wpuszcza wiele światła na ekspozycję, a dodatkowo - zapewnia klientom swobodny dostęp do prezentowanego asortymentu. Całości dopełniły wypełnienia z blachy perforowanej utrzymujące konwencję stylu industrialnego, a dodatkowo - nadające konstrukcjom wizualnej lekkości. Ażurowe panele zostały zaprojektowane przez nas tak, aby dawały możliwość dowolnego rozmieszczenia półek. W zależności od pomysłów na ekspozycję produktów można zmieniać ich położenie lub też zwielokrotniać ich liczbę. Możliwości są niemal nieograniczone. Zastosowanie perforacji umożliwiło nam także montaż zawieszek do ekspozycji produktów. Haczyki to niezwykle praktyczne rozwiązanie, które:

 • umożliwia maksymalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni
 • przeciwdziała przemieszczaniu się opakowań
 • wpływa na optyczną przejrzystość towaru
 • dzięki różnym wariantom długości pozwala na przestrzenną prezentację produktów
 • oszczędza czas, który obsługa sklepu musiałaby poświęcać na porządkowanie asortymentu
 • działa podprogowo na klientów skłaniając ich do odłożenia produktów na konkretne miejsce

SZYBKIE ZMIANY WIZERUNKOWE

Projektując wyposażenie salonu KT-24 zależało nam na tym, aby Inwestor zyskał pełną wygodę i swobodę użytkowania. Toppery, czyli panele graficzne umieszczone w górnej części regałów sklepowych, są elementami w pełni wymiennymi. Dzięki intuicyjnej technice montażu na magnes zapewniają błyskawiczne zmiany wizerunkowe, a dodatkowo - dają możliwość zaoszczędzenia kosztów związanych ze zmianą ekspozycji. Jeśli nasz Inwestor zdecyduje się odświeżyć asortyment to wystarczy, że zamieni panel z logotypem marki na A na markę B. Zmiana layoutu zajmie mu zaledwie kilka sekund.


Zaproponowane przez nas rozwiązanie zapewnia pełną elastyczność w zarządzaniu asortymentem i co niezwykle ważne - regały za każdym razem będą wyglądały tak, jakby były zaprojektowane pod konkretną markę. Zaprojektowane przez nas toppery umożliwiają:

 • możliwość samodzielnej i częstej wymiany grafiki
 • podświetlenie logotypów i haseł reklamowych
 • zaakcentowanie marek partnerskich i stref promocyjnych
 • stosowanie dowolnych koncepcji merchandisingowych

JAK INWESTOR OCENIA DOSTARCZONE REGAŁY SKLEPOWE?

REKOMENDACJA

W czasach, kiedy większość sprzedaży przenosi się do Internetu, jeszcze ważniejsze staje się właściwe zaprojektowanie przestrzeni komercyjnej sklepu stacjonarnego. Planując aranżację naszego flagowego salonu zależało nam tym, aby jego wyposażenie odznaczało się wytrzymałością, funkcjonalnością oraz atrakcyjną estetyką, zgodną z najnowszymi trendami. Wszystko po to, by Klient przekraczający próg naszego salonu w ułamkach sekund podął decyzję o jego dalszej eksploracji. Równie ważne było dla nas wykreowanie odpowiedniej atmosfery - mniej kojarzącej się wielkopowierzchniowymi marketami, a bardziej przywodzącej na myśl kameralne showroomy. Chcieliśmy dać naszym Klientom możliwość doświadczania jakości marki, obcowania z produktem oraz poznania całego spektrum serwisowego KT-24.

Możemy zdecydowanie powiedzieć, że jesteśmy dumni z tego miejsca. To salon przygotowany na współczesne wyzwania związane ze sprzedażą, a przy tym nowoczesny i przyjazny.

Kamil Wyduba
Dyrektor Sprzedaży KT-24 Sp. z o.o.

Zainspiruj się innymi projektami regałów i mebli sklepowych HELO FORM: https://www.heloform.pl/wyposazenie-sklepow/

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.
Why do we use it?

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using ‚Content here, content here’, making it look like readable English. Many desktop publishing packages and web page editors now use Lorem Ipsum as their default model text, and a search for ‚lorem ipsum’ will uncover many web sites still in their infancy. Various versions have evolved over the years, sometimes by accident, sometimes on purpose (injected humour and the like).

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores et quas molestias excepturi sint occaecati cupiditate non provident, similique sunt in culpa qui officia deserunt mollitia animi, id est laborum et dolorum fuga. Et harum quidem rerum facilis est et expedita distinctio. Nam libero tempore, cum soluta nobis est eligendi optio cumque nihil impedit quo minus id quod maxime placeat facere possimus, omnis voluptas assumenda est, omnis dolor repellendus. Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet ut et voluptates repudiandae sint et molestiae non recusandae. Itaque earum rerum hic tenetur a sapiente delectus, ut aut reiciendis voluptatibus maiores alias consequatur aut perferendis doloribus asperiores repellat.

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.
Why do we use it?

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using ‚Content here, content here’, making it look like readable English. Many desktop publishing packages and web page editors now use Lorem Ipsum as their default model text, and a search for ‚lorem ipsum’ will uncover many web sites still in their infancy. Various versions have evolved over the years, sometimes by accident, sometimes on purpose (injected humour and the like).

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores et quas molestias excepturi sint occaecati cupiditate non provident, similique sunt in culpa qui officia deserunt mollitia animi, id est laborum et dolorum fuga. Et harum quidem rerum facilis est et expedita distinctio. Nam libero tempore, cum soluta nobis est eligendi optio cumque nihil impedit quo minus id quod maxime placeat facere possimus, omnis voluptas assumenda est, omnis dolor repellendus. Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet ut et voluptates repudiandae sint et molestiae non recusandae. Itaque earum rerum hic tenetur a sapiente delectus, ut aut reiciendis voluptatibus maiores alias consequatur aut perferendis doloribus asperiores repellat.

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.
Why do we use it?

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using ‚Content here, content here’, making it look like readable English. Many desktop publishing packages and web page editors now use Lorem Ipsum as their default model text, and a search for ‚lorem ipsum’ will uncover many web sites still in their infancy. Various versions have evolved over the years, sometimes by accident, sometimes on purpose (injected humour and the like).

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores et quas molestias excepturi sint occaecati cupiditate non provident, similique sunt in culpa qui officia deserunt mollitia animi, id est laborum et dolorum fuga. Et harum quidem rerum facilis est et expedita distinctio. Nam libero tempore, cum soluta nobis est eligendi optio cumque nihil impedit quo minus id quod maxime placeat facere possimus, omnis voluptas assumenda est, omnis dolor repellendus. Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet ut et voluptates repudiandae sint et molestiae non recusandae. Itaque earum rerum hic tenetur a sapiente delectus, ut aut reiciendis voluptatibus maiores alias consequatur aut perferendis doloribus asperiores repellat.

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.
Why do we use it?

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using ‚Content here, content here’, making it look like readable English. Many desktop publishing packages and web page editors now use Lorem Ipsum as their default model text, and a search for ‚lorem ipsum’ will uncover many web sites still in their infancy. Various versions have evolved over the years, sometimes by accident, sometimes on purpose (injected humour and the like).

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores et quas molestias excepturi sint occaecati cupiditate non provident, similique sunt in culpa qui officia deserunt mollitia animi, id est laborum et dolorum fuga. Et harum quidem rerum facilis est et expedita distinctio. Nam libero tempore, cum soluta nobis est eligendi optio cumque nihil impedit quo minus id quod maxime placeat facere possimus, omnis voluptas assumenda est, omnis dolor repellendus. Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet ut et voluptates repudiandae sint et molestiae non recusandae. Itaque earum rerum hic tenetur a sapiente delectus, ut aut reiciendis voluptatibus maiores alias consequatur aut perferendis doloribus asperiores repellat.

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.
Why do we use it?

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using ‚Content here, content here’, making it look like readable English. Many desktop publishing packages and web page editors now use Lorem Ipsum as their default model text, and a search for ‚lorem ipsum’ will uncover many web sites still in their infancy. Various versions have evolved over the years, sometimes by accident, sometimes on purpose (injected humour and the like).

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores et quas molestias excepturi sint occaecati cupiditate non provident, similique sunt in culpa qui officia deserunt mollitia animi, id est laborum et dolorum fuga. Et harum quidem rerum facilis est et expedita distinctio. Nam libero tempore, cum soluta nobis est eligendi optio cumque nihil impedit quo minus id quod maxime placeat facere possimus, omnis voluptas assumenda est, omnis dolor repellendus. Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet ut et voluptates repudiandae sint et molestiae non recusandae. Itaque earum rerum hic tenetur a sapiente delectus, ut aut reiciendis voluptatibus maiores alias consequatur aut perferendis doloribus asperiores repellat.

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.
Why do we use it?

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using ‚Content here, content here’, making it look like readable English. Many desktop publishing packages and web page editors now use Lorem Ipsum as their default model text, and a search for ‚lorem ipsum’ will uncover many web sites still in their infancy. Various versions have evolved over the years, sometimes by accident, sometimes on purpose (injected humour and the like).

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores et quas molestias excepturi sint occaecati cupiditate non provident, similique sunt in culpa qui officia deserunt mollitia animi, id est laborum et dolorum fuga. Et harum quidem rerum facilis est et expedita distinctio. Nam libero tempore, cum soluta nobis est eligendi optio cumque nihil impedit quo minus id quod maxime placeat facere possimus, omnis voluptas assumenda est, omnis dolor repellendus. Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet ut et voluptates repudiandae sint et molestiae non recusandae. Itaque earum rerum hic tenetur a sapiente delectus, ut aut reiciendis voluptatibus maiores alias consequatur aut perferendis doloribus asperiores repellat.

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.
Why do we use it?

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using ‚Content here, content here’, making it look like readable English. Many desktop publishing packages and web page editors now use Lorem Ipsum as their default model text, and a search for ‚lorem ipsum’ will uncover many web sites still in their infancy. Various versions have evolved over the years, sometimes by accident, sometimes on purpose (injected humour and the like).

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores et quas molestias excepturi sint occaecati cupiditate non provident, similique sunt in culpa qui officia deserunt mollitia animi, id est laborum et dolorum fuga. Et harum quidem rerum facilis est et expedita distinctio. Nam libero tempore, cum soluta nobis est eligendi optio cumque nihil impedit quo minus id quod maxime placeat facere possimus, omnis voluptas assumenda est, omnis dolor repellendus. Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet ut et voluptates repudiandae sint et molestiae non recusandae. Itaque earum rerum hic tenetur a sapiente delectus, ut aut reiciendis voluptatibus maiores alias consequatur aut perferendis doloribus asperiores repellat.

REGAŁY KOSMETYCZNE - ZAŁOŻENIA PROJEKTU

Współpracując z Grupą Jeronimo Martins przejęliśmy pełną odpowiedzialność za planowanie, koordynację i wykonawstwo projektu, jakim były szafy i regały kosmetyczne. Naszym zadaniem było wyprodukowanie systemów dedykowanych ekspozycji kosmetyków, które nasz Inwestor będzie mógł wykorzystywać podczas eventów promocyjnych w kraju i za granicą. Naszą współpracę rozpoczęliśmy od wywiadu, który jest bardzo istotnym etapem procesu projektowego - w tym momencie gromadzimy wszystkie niezbędne dane do rozpoczęcia pracy nad projektem.

Inwestorowi zależało przede wszystkim na:

 • szybkim czasie realizacji umożliwiającym wykorzystanie systemu podczas zbliżających się premier kosmetycznych,
 • nowoczesnym, minimalistycznym designie,
 • możliwości częstego rebrandingu,
 • opcji rozbudowy systemu, przy jednoczesnym zachowaniu spójności aranżacji.

WYBÓR MATERIAŁÓW

Kolejnym etapem naszej współpracy było opracowanie projektu aranżacyjnego z kompleksowo przedstawionym aspektem funkcjonalnym. Przygotowaliśmy realistyczne wizualizacje systemów, by w jak najdokładniejszy sposób zaprezentować naszą koncepcję, a także zestawienie wszystkich materiałów użytych w projekcie.

Oferowane przez nas systemy ekspozycyjne dostępne są w szerokiej gamie wzorów, kolorów, wykończeń, kształtów i materiałów, dzięki czemu zawsze jesteśmy w stanie zaoferować rozwiązania skrojone na miarę konkretnych potrzeb. Po konsultacji materiałowej i technicznej nasz Inwestor zdecydował się na ekspozytory regałowe w kolorze czarnym, uzupełnione o laminowane półki oraz różnorodne panele wypełniające.

 • Pierwszym rodzajem wykorzystanych przez nas paneli są wypełnienia PVC dające możliwość pokrycia dowolną grafiką, logotypem czy zdjęciem. Dzięki magnetycznemu sposobowi ich montażu zapewniają możliwość błyskawicznych zmian ekspozycji oraz sygnowania jej zupełnie inną oprawą graficzną.

 • Drugim rodzajem paneli są wypełnienia wykonane z czarnego poliwęglanu, które umieściliśmy w dolnej części systemu. Dzięki temu, że poliwęglan jest materiałem o dużej odporności na uderzenia i zarysowania, świetnie sprawdza się w projektach dedykowanych intensywnej eksploatacji.

 • Trzecim rodzajem wypełnień, które wybraliśmy do projektu, są panele PLEXI z efektem szronu. Zastosowanie na nich matowej warstwy pozwala delikatnie rozproszyć światło, a dodatkowo eliminuje ryzyko powstawania niechcianych refleksów.

 • Czwartym rodzajem są panele pokryte chrobotkiem. Wypełnienia z naturalnego mchu to nowoczesna i nietuzinkowa dekoracja wykorzystywana przez wielu projektantów i co niezwykle ważne - niewymagająca pielęgnacji. Wykorzystywany przez nas mech jest odpowiednio zaimpregnowany, przez co przez wiele lat zachowuje swój pierwotny kolor i strukturę.

Bazowa, aluminiowa konstrukcja systemu, tak jak w przypadku innych realizacji studia projektowego HELO FORM, została przez nas pomalowana proszkowo, tworząc niezwykle trwałą oraz bardzo estetyczną powłokę, a tym samym - spełniając oczekiwania wytrzymałościowe i jakościowe Inwestora.

MOŻLIWOŚĆ KONFIGURACJI

Współpracując z zespołem Jeronimo Martins zaprojektowaliśmy serię nowoczesnych, funkcjonalnych, a co najważniejsze - elastycznych regałów kosmetycznych ekspozycyjnych, które nasz Klient może dowolnie personalizować i konfigurować. Jeśli tylko zajdzie taka potrzeba, nic nie stoi na przeszkodzie, by do bazowych regałów dobrać wkłady, szuflady, szafki, akcesoria czy nowe panele wypełniające. W przeciwieństwie do gotowych systemów ekspozycyjnych i reklamowych, których producenci najczęściej określają i narzucają kolorystykę i rodzaje wykończenia, modułowa filozofia HELO FORM zapewniła naszemu Inwestorowi pełną swobodę kreowania i zmian aranżacji.

Nasze systemy projektujemy zawsze z uwzględnieniem potrzeb i pomysłów Inwestora - mogą być to zarówno konstrukcje zabudowane, odkryte, symetryczne, asymetryczne, do wykorzystania samodzielnie lub w zestawie, jednak co najważniejsze – zawsze są to projekty wielofunkcyjne. Dające możliwość wykorzystania w różnych konfiguracjach i miejscach – zarówno działaniach eventowych, jak i stacjonarnych w salonach sprzedaży – co pozwala na zwrot inwestycji w krótkim czasie.

Dowiedz się więcej o regałach z linii HELO FORM: https://www.heloform.pl/regaly-sklepowe-i-ekspozycyjne/

Regały z kolekcji HELO FORM mogą być wykorzystywane jako pojedyncze moduły też łączone w ciągi.
Regały kosmetyczne z wymiennymi panelami graficznymi ułatwiają szybkie zmiany ekspozycji.
Wielu naszych klientów szuka rozwiązań, które będą nowatorskie, ciekawe i do tego praktyczne. W te oczekiwania idealnie wpisuje się mech chrobotek.
Uniwersalna bryła regałów sklepowych ułatwia uporządkowanie towaru, a co za tym idzie - zapewnia przejrzystość ekspozycji i zachęca klientów do zakupów.

Skontaktuj się z nami

Współpraca z architektami wnętrz, orientacja na funkcjonalność oraz pokazywanie użytkownikom szerokich możliwości, jakie daje system HELO FORM jest jednym z naszych priorytetów. Zapraszamy do współpracy.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Clever Frame Sp. z o.o. treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem newslettera, w tym informacji o promocjach i ofertach specjalnych dotyczących Clever Frame Sp. z o.o., w tym marek Clever Frame i HELO FORM.

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Clever Frame sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gen. Stefana Grota Roweckiego 203. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Regulaminie serwisu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania newslettera. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
  crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram