Skontaktuj się

Zamówienia, projekty i wyceny
Siedziba główna

Clever Frame Sp. z o.o.
ul. Grota Roweckiego 203
52-214 Wrocław
T: +48 71 789 50 01
E: biuro@heloform.com

Biuro w Warszawie

Clever Frame Sp. z o.o.
ul. Słonki 5C
02-814 Warszawa
T: +48 531 055 266
E: warszawa@heloform.com

  Projektowanie sklepów oraz wnętrz komercyjnych

  Wybór HELO FORM to doskonałe rozwiązanie w sytuacji, kiedy wśród projektów katalogowych nie znalazłeś projektu wpisującego się w Twoje potrzeby i koncepcje biznesowe. Kompleksowość naszych rozwiązań wynika z interdyscyplinarności naszego zespołu składającego się z doświadczonych projektantów, technologów, managerów oraz doradców klienta. Każdy etap współpracy bazuje na otwartej komunikacji i wymianie pomysłów, dzięki czemu finalna realizacja jest w 100% spersonalizowana oraz dopasowana do Twoich potrzeb.

  Zapraszamy do współpracy. Jako producent mebli sklepowych oraz wyposażenia przestrzeni komercyjnych jesteśmy gotowi realizować najbardziej wymagające koncepty biznesowe i marketingowe.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Clever Frame Sp. z o.o. treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem newslettera, w tym informacji o promocjach i ofertach specjalnych dotyczących Clever Frame Sp. z o.o., w tym marek Clever Frame i HELO FORM.

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Clever Frame sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gen. Stefana Grota Roweckiego 203. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Regulaminie serwisu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania newslettera. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
  crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram