Aranżacje sklepów i przestrzeni HoReCa

Praca nad projektem wyposażenia sklepu, punktu usługowego czy też mebli do hoteli i restauracji, to wiele godzin spędzonych nad tworzeniem koncepcji oraz dziesiątki wykonanych wizualizacji. Staramy się, aby projekt na etapie wizualizacji nie różnił się w końcowym etapie realizacji, a dodatkowo - jesteśmy przeciwnikami bezrefleksyjnego tworzenia kalek i projektowania bez kontekstu. Dla nas istotne jest znalezienie meritum. Zrozumienie materii, z jaką pracujemy oraz osadzenie projektu w jego właściwym otoczeniu. Jesteś ciekaw efektów naszej pracy? Sprawdź galerię wybranych realizacji.
odbierz darmowy projekt i wycenę
Sklep tymczasowy typu pop-up store zrealizowany dla marki Victoria's Secret. Wyspa handlowa w praskiej galerii Westfield

Pop up store - sklep tymczasowy Victoria's Secret

Koncepty pop-up store to coś więcej niż kilka regałów z ekspozycją sklepową. Inwestorowi zależało na stworzeniu przestrzeni unikalnej, a przy tym otwartej dla wszystkich klientów. W poniższym wpisie przestawiamy, jak pracowaliśmy nad projektem i jakie materiały wybraliśmy do jego realizacji.
Dowiedz się więcej
Nowoczesna wyspa handlowa zaprojektowana dla marki Victoria's Secret.

Regały kosmetyczne dla drogerii Hebe

Współpracując z Grupą Jeronimo Martins przejęliśmy pełną odpowiedzialność za planowanie, koordynację i wykonawstwo projektu. Naszym zadaniem było wyprodukowanie systemów dedykowanych ekspozycji kosmetyków.
Dowiedz się więcej

Meble i regały sklepowe dla salonu KT-24

Ideą, która leżała u podstaw naszej współpracy, było stworzenie przestrzeni, która będzie wyróżniała się na tle innych marek z tego segmentu rynkowego oraz będzie stanowiła mocną alternatywę dla popularnych sieci marketów. Zobacz, jak pracowaliśmy nad projektem i jaki efekt udało nam się uzyskać.
Zobacz Case Study
Regały sklepowe w kolorze czarnym - metalowe meble sklepowe z kolekcji HELO FORMLada sklepowa w stylu industrialnym

Ekspozytory i postumenty
produktowe

Meble systemowe HELO FORM zapewniają dużą elastyczność w tworzeniu przestrzeni handlowej. Z powodzeniem sprawdzają się jako element wyposażenia witryn, wybranych działów produktowych czy też całych sklepów. System został zaprojektowany tak, aby jak najlepiej wykorzystać potencjał miejsca oraz stanowić estetyczne tło dla prezentowanych produktów.
Zainspiruj się
Zaprezentowane na tej stronie realizacje to tylko mały ułamek naszej pracy. Zapraszamy do przeglądania naszej galerii, aby zobaczyć różnorodność naszych projektów oraz uzyskać inspiracje dla własnej marki lub projektu marketingowego.
Galeria realizacji

Skontaktuj się z nami

Współpraca z architektami wnętrz, orientacja na funkcjonalność oraz pokazywanie użytkownikom szerokich możliwości, jakie daje system HELO FORM jest jednym z naszych priorytetów. Zapraszamy do współpracy.

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Clever Frame Sp. z o.o. treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem newslettera, w tym informacji o promocjach i ofertach specjalnych dotyczących Clever Frame Sp. z o.o., w tym marek Clever Frame i HELO FORM.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Clever Frame sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gen. Stefana Grota Roweckiego 203. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Regulaminie serwisu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania newslettera. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
    crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram