Regały kosmetyczne dla drogerii Hebe - Grupa Jeronimo Martins

Z każdym z naszych Inwestorów współpracujemy w modelu Design & Build. Oznacza to, że każdy projekt jesteśmy w stanie zrealizować kompleksowo - od analizy potrzeb i potencjału przestrzeni, przez koncepcję aranżacji i wizualizacje 3D, po doradztwo materiałowe, techniczne, produkcję oraz montaż systemów. Tak też przebiegała nasza współpraca z Hebe - siecią drogerii należącą do globalnej spółki Jeronimo Martins. Jakie były główne założenia naszej współpracy i jaki efekt udało nam się osiągnąć?
Regały sklepowe metalowe z brandingiem

REGAŁY KOSMETYCZNE - ZAŁOŻENIA PROJEKTU

Współpracując z Grupą Jeronimo Martins przejęliśmy pełną odpowiedzialność za planowanie, koordynację i wykonawstwo projektu, jakim były szafy i regały kosmetyczne. Naszym zadaniem było wyprodukowanie systemów dedykowanych ekspozycji kosmetyków, które nasz Inwestor będzie mógł wykorzystywać podczas eventów promocyjnych w kraju i za granicą. Naszą współpracę rozpoczęliśmy od wywiadu, który jest bardzo istotnym etapem procesu projektowego - w tym momencie gromadzimy wszystkie niezbędne dane do rozpoczęcia pracy nad projektem.

Inwestorowi zależało przede wszystkim na:

 • szybkim czasie realizacji umożliwiającym wykorzystanie systemu podczas zbliżających się premier kosmetycznych,
 • nowoczesnym, minimalistycznym designie,
 • możliwości częstego rebrandingu,
 • opcji rozbudowy systemu, przy jednoczesnym zachowaniu spójności aranżacji.

WYBÓR MATERIAŁÓW

Kolejnym etapem naszej współpracy było opracowanie projektu aranżacyjnego z kompleksowo przedstawionym aspektem funkcjonalnym. Przygotowaliśmy realistyczne wizualizacje systemów, by w jak najdokładniejszy sposób zaprezentować naszą koncepcję, a także zestawienie wszystkich materiałów użytych w projekcie.

Oferowane przez nas systemy ekspozycyjne dostępne są w szerokiej gamie wzorów, kolorów, wykończeń, kształtów i materiałów, dzięki czemu zawsze jesteśmy w stanie zaoferować rozwiązania skrojone na miarę konkretnych potrzeb. Po konsultacji materiałowej i technicznej nasz Inwestor zdecydował się na ekspozytory regałowe w kolorze czarnym, uzupełnione o laminowane półki oraz różnorodne panele wypełniające.

 • Pierwszym rodzajem wykorzystanych przez nas paneli są wypełnienia PVC dające możliwość pokrycia dowolną grafiką, logotypem czy zdjęciem. Dzięki magnetycznemu sposobowi ich montażu zapewniają możliwość błyskawicznych zmian ekspozycji oraz sygnowania jej zupełnie inną oprawą graficzną.

 • Drugim rodzajem paneli są wypełnienia wykonane z czarnego poliwęglanu, które umieściliśmy w dolnej części systemu. Dzięki temu, że poliwęglan jest materiałem o dużej odporności na uderzenia i zarysowania, świetnie sprawdza się w projektach dedykowanych intensywnej eksploatacji.

 • Trzecim rodzajem wypełnień, które wybraliśmy do projektu, są panele PLEXI z efektem szronu. Zastosowanie na nich matowej warstwy pozwala delikatnie rozproszyć światło, a dodatkowo eliminuje ryzyko powstawania niechcianych refleksów.

 • Czwartym rodzajem są panele pokryte chrobotkiem. Wypełnienia z naturalnego mchu to nowoczesna i nietuzinkowa dekoracja wykorzystywana przez wielu projektantów i co niezwykle ważne - niewymagająca pielęgnacji. Wykorzystywany przez nas mech jest odpowiednio zaimpregnowany, przez co przez wiele lat zachowuje swój pierwotny kolor i strukturę.

Bazowa, aluminiowa konstrukcja systemu, tak jak w przypadku innych realizacji studia projektowego HELO FORM, została przez nas pomalowana proszkowo, tworząc niezwykle trwałą oraz bardzo estetyczną powłokę, a tym samym - spełniając oczekiwania wytrzymałościowe i jakościowe Inwestora.

MOŻLIWOŚĆ KONFIGURACJI

Współpracując z zespołem Jeronimo Martins zaprojektowaliśmy serię nowoczesnych, funkcjonalnych, a co najważniejsze - elastycznych regałów kosmetycznych ekspozycyjnych, które nasz Klient może dowolnie personalizować i konfigurować. Jeśli tylko zajdzie taka potrzeba, nic nie stoi na przeszkodzie, by do bazowych regałów dobrać wkłady, szuflady, szafki, akcesoria czy nowe panele wypełniające. W przeciwieństwie do gotowych systemów ekspozycyjnych i reklamowych, których producenci najczęściej określają i narzucają kolorystykę i rodzaje wykończenia, modułowa filozofia HELO FORM zapewniła naszemu Inwestorowi pełną swobodę kreowania i zmian aranżacji.

Nasze systemy projektujemy zawsze z uwzględnieniem potrzeb i pomysłów Inwestora - mogą być to zarówno konstrukcje zabudowane, odkryte, symetryczne, asymetryczne, do wykorzystania samodzielnie lub w zestawie, jednak co najważniejsze – zawsze są to projekty wielofunkcyjne. Dające możliwość wykorzystania w różnych konfiguracjach i miejscach – zarówno działaniach eventowych, jak i stacjonarnych w salonach sprzedaży – co pozwala na zwrot inwestycji w krótkim czasie.

Dowiedz się więcej o regałach z linii HELO FORM: https://www.heloform.pl/regaly-sklepowe-i-ekspozycyjne/

Regały z kolekcji HELO FORM mogą być wykorzystywane jako pojedyncze moduły też łączone w ciągi.
Regały kosmetyczne z wymiennymi panelami graficznymi ułatwiają szybkie zmiany ekspozycji.
Wielu naszych klientów szuka rozwiązań, które będą nowatorskie, ciekawe i do tego praktyczne. W te oczekiwania idealnie wpisuje się mech chrobotek.
Uniwersalna bryła regałów sklepowych ułatwia uporządkowanie towaru, a co za tym idzie - zapewnia przejrzystość ekspozycji i zachęca klientów do zakupów.

Skontaktuj się z nami

Współpraca z architektami wnętrz, orientacja na funkcjonalność oraz pokazywanie użytkownikom szerokich możliwości, jakie daje system HELO FORM jest jednym z naszych priorytetów. Zapraszamy do współpracy.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Clever Frame Sp. z o.o. treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem newslettera, w tym informacji o promocjach i ofertach specjalnych dotyczących Clever Frame Sp. z o.o., w tym marek Clever Frame i HELO FORM.

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Clever Frame sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gen. Stefana Grota Roweckiego 203. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Regulaminie serwisu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania newslettera. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
  crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram