Metalowe meble i regały handlowe z możliwością konfiguracji

Meble sklepowe, wystawy i ekspozycje handlowe

Zobacz, jakie możliwości daje praca na modułach

Systemy modułowe to rozwiązania umożliwiające dowolną konfigurację i personalizację, "szyte" na miarę potrzeb i stylu Twojej marki. Dzięki elastycznemu podejściu oraz własnej produkcji jesteśmy w stanie stworzyć dla Ciebie dowolne meble sklepowe i ekspozycyjne, a w tym: regały, lady, szafy kosmetyczne, wyspy i stoiska handlowe czy kubiki i ekspozytory produktowe. Retail design jest kreatywną dyscypliną projektową, dlatego do każdej realizacji podchodzimy zawsze w sposób indywidualny - bez względu na to, czy powierzona zostaje nam aranżacja pojedynczego salonu sprzedaży czy wyposażenie całych sieci handlowych.

Stwórz własne meble reklamowe

dowolnie łącząc moduły i warianty wykończenia

HELO FORM® to nieskończenie elastyczny system ekspozycyjno-promocyjny, który może rozwijać się wraz z Twoimi koncepcjami oraz potrzebami marketingowymi. Modułowa konstrukcja systemu, oparta na bazie aluminiowych profili, oferuje nieskończone możliwości aranżacyjne. Już w najwcześniejszej fazie pracy nad projektem możemy wybrać wszelkie detale – wielkość mebla, ulubiony styl aranżacyjny czy sposób przechowywanych rzeczy.
Skomponuj kształt bazowej konstrukcji oraz wybierz jej kolorystykę
Wybierz wypełnienia korpusu, które zdefiniują styl Twojego systemu
Uzupełnij system o półki, szafki, szuflady oraz dedykowane akcesoria
Zainspiruj się! Poznaj nasze propozycje aranżacji wnętrz, stylizowania systemu oraz zestawień kolorystycznych. Zobacz, jak mogą wyglądać Twoje meble handlowe.
Galeria inspiracji
Meble sklepowe w systemie modułowym to rozwiązanie wybierane przez wielu inwestorów - można je dowolnie personalizować i dostosowywać do aktualnych potrzeb sprzedażowych

Meble sklepowe szyte na miarę

To Ty decydujesz o elementach związanych z wyglądem i funkcjami użytkowymi naszego systemu. Z katalogu gotowych komponentów wybierasz te, które najbardziej odpowiadają Twoim potrzebom, a następnie łączysz je w gotowe zestawy.

Nie musisz obawiać się, że niekorzystnie zaaranżujesz swoją ekspozycję – nie ma takiej możliwości. Każdy regał sklepowy czy ekspozytor ze wszystkich stron wygląda tak samo dobrze, dlatego "złe ustawienie" nie istnieje! Szafki, szuflady, półki czy inne elementy systemu możesz ze sobą łączyć, rozdzielać lub też je multiplikować. HELO FORM® to nieograniczona liczba kombinacji i układów, które mogą stanąć dosłownie w każdym wnętrzu, także tym niewielkim i wymagającym pod względem aranżacyjnym.

Kolory, materiały, wykończenia

Dużą swobodę w kreowaniu naszych mebli sklepowych i ekspozycyjnych daje różnorodność dostępnych materiałów wykończeniowych – płyt meblowych, paneli z blachy dekoracyjnej, PCV czy forniru – oraz szeroka gama kolorystyczna konstrukcji bazowej. W wariancie standardowym bryła systemu malowana jest najczęściej na jeden z trzech uniwersalnych kolorów (biały, czarny lub antracytowy) jednak, jeśli zależy Ci na oryginalnych i niepowtarzalnych zestawieniach, możesz wykorzystać dowolny kolor z palety RAL. HELO FORM® pozwala bawić się fakturą czy kolorem tak, by projektowane meble były niepowtarzalne i designerskie.

Materiały do pobrania

HELO FORM® to jedno z najbardziej uniwersalnych rozwiązań dostępnych na rynku, które ułatwia kreowanie przestrzeni sprzedażowej i prezentacyjnej. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, szukasz inspiracji, informacji technicznych lub wzorników, zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas materiałami.
Przewodnik produktowy
PL / *.PDF
Pobierz >>
Gwarancja producenta
PL / *.PDF
Pobierz >>
Case study: zabudowa shop-in-shop dla marki Victoria's Secret
PL / *.PDF
Pobierz >>
Rozwiązania wystawiennicze dla muzeów
PL / *.PDF
Pobierz >>

Strefa architekta

Zapraszamy do współpracy biura architektoniczne, architektów freelancerów, projektantów i stylistów wnętrz. W ramach współpracy oferujemy:
- korzystny system prowizyjny
- sample i wzorniki produktowe
- kompleksowe szkolenie produktowe
- dostęp do wizualizacji oraz wszelkich plików graficznych 2D i 3D

Masz pytania lub pomysł na współpracę? Jesteśmy do Twojej dyspozycji.
Kontakt
Wyposażenie przestrzeni komercyjnych, meble do sklepów, hoteli, restauracji i galerii handlowych
INDYWIDUALNA WSPÓŁPRACA
Zapewniamy indywidualne podejście do Twojego projektu oraz pełne wsparcie naszych technologów i doradców.
MODELE I WZORNIKI
Do Twojej dyspozycji oddajemy bibliotekę modeli 2D/3D, tak abyś nie musiał tracić czasu na projektowanie od zera.
PROJEKTUJ Z KORZYŚCIĄ
Współpraca z nami to nie tylko korzystny system prowizyjny, ale preferencyjne warunki zakupu dla Twoich klientów.
ZAWSZE O KROK DO PRZODU
Nieustannie poszukujemy nowych materiałów i rozwiązań, aby zapewnić Ci możliwość tworzenia unikalnych wnętrz.
NIESTANDARDOWE ARANŻACJE
Zostając naszym Partnerem otrzymujesz ofertę dedykowaną wnętrzom każdego typu, także tym niestandardowym.
WSPARCIE PR
Media to miejsce, w którym dzielimy się naszymi realizacjami. Chętnie  opracujemy materiały prasowe we współpracy z Tobą.

Skontaktuj się z nami

Współpraca z architektami wnętrz, orientacja na funkcjonalność oraz pokazywanie użytkownikom szerokich możliwości, jakie daje system HELO FORM jest jednym z naszych priorytetów. Zapraszamy do współpracy.

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Clever Frame Sp. z o.o. treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem newslettera, w tym informacji o promocjach i ofertach specjalnych dotyczących Clever Frame Sp. z o.o., w tym marek Clever Frame i HELO FORM.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Clever Frame sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gen. Stefana Grota Roweckiego 203. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Regulaminie serwisu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania newslettera. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
    crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram