Galeria inspiracji

W galerii inspiracji zamieszczamy projekty odbiegające od standardów oferowanych w tysiącach klasycznych katalogów mebli handlowych oraz systemów ekspozycyjnych. Staramy się intrygować, zaskakiwać, a także wskazywać na trendy w zakresie aranżacji wnętrz komercyjnych. Pozwól, że ułatwimy Ci poszukiwania odpowiedniego wyposażenia, dzieląc się pomysłami, doświadczeniem oraz rzeczywistymi realizacjami. Zobacz, jak przełamać schematy i stworzyć coś unikalnego!
odbierz darmowy projekt i wycenę
Meble sklepowe i gondole do butikuMeble sklepowe w systemie modułowym to rozwiązanie wybierane przez wielu inwestorów - można je dowolnie personalizować i dostosowywać do aktualnych potrzeb sprzedażowychNowoczesne meble sklepowe metalowe z motywem marmuruModułowe regały do sklepu odzieżowegoModułowe meble do sklepów, hoteli i restauracjiMeble muzealne w stylu nowoczesnym - systemy ekspozycyjne do galerii sztuki i muzeumSystemy wystawienniczo - ekspozycyjne do prezentacji grafik, obrazów i plakatów. Projekt dla muzeum sztuki współczesnej.Aranżacja wnętrza salonu samochodowego w oparciu o metalowe regały i wyspy reklamoweMeble dla sklepów RTV AGD oraz salonów z elektroniką - projekt regałów sklepowych z gablotami oraz dedykowanym oświetleniemMeble modułowe na wyspie handlowej.Regały metalowe do sklepu odzieżowego - wyposażenie sklepu na wymiarMetalowy regał sklepowy z półkami do ekspozycji produktówMetalowe meble do sklepu sportowego - autorski projekt wyposażenia salonu sprzedażyMetalowe meble do sklepu z możliwością brandingu - realizacja na wymiar

Praktyczne przykłady naszych Klientów

Zobacz, jak wyglądają efekty naszej pracy. Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi realizacjami, które wykonaliśmy dla Klientów reprezentujących różne sektory biznesu. 
Realizacje

Skontaktuj się z nami

Współpraca z architektami wnętrz, orientacja na funkcjonalność oraz pokazywanie użytkownikom szerokich możliwości, jakie daje system HELO FORM jest jednym z naszych priorytetów. Zapraszamy do współpracy.

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Clever Frame Sp. z o.o. treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem newslettera, w tym informacji o promocjach i ofertach specjalnych dotyczących Clever Frame Sp. z o.o., w tym marek Clever Frame i HELO FORM.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Clever Frame sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gen. Stefana Grota Roweckiego 203. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Regulaminie serwisu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania newslettera. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
    crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram