Oczywiście! Wychodzimy z założenia, że to meble sklepowe mają się dopasowywać do nas, a nie my do nich. Dzięki możliwości personalizacji oraz dowolnego zestawiania modułów wszystkie meble sklepowe linii HELO FORM® są inne, niepowtarzalne oraz dopasowane do stylu Twojej marki.

Warto zaznaczyć, że inwestycja w personalizowane meble do sklepu jest wyborem pomagającym wyróżnić się spośród konkurencji. W dzisiejszych czasach konkurencja w handlu jest ogromna, a klienci poszukują sklepów, które oferują coś wyjątkowego. Wybierając personalizowane wyposażenie, można stworzyć niepowtarzalną atmosferę, która przyciągnie klientów i pozwoli wyróżnić się na tle innych salonów sprzedaży. Takie meble pozwalają na wykreowanie spójnego wizerunku sklepu, który zachęci klientów do powrotu.

Skontaktuj się z nami

Współpraca z architektami wnętrz, orientacja na funkcjonalność oraz pokazywanie użytkownikom szerokich możliwości, jakie daje system HELO FORM jest jednym z naszych priorytetów. Zapraszamy do współpracy.

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Clever Frame Sp. z o.o. treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem newslettera, w tym informacji o promocjach i ofertach specjalnych dotyczących Clever Frame Sp. z o.o., w tym marek Clever Frame i HELO FORM.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Clever Frame sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gen. Stefana Grota Roweckiego 203. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Regulaminie serwisu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania newslettera. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
    crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram