Wszystkie meble reklamowe i produkty z linii HELO FORM® są rozwiązaniami modułowymi, dostarczanymi w częściach wraz z niezbędnymi elementami montażowymi. Dzięki temu, że system nie jest trwale zespolony, zapewnia możliwość rekonfiguracji. Jeśli potrzebujesz wsparcia, zawsze możesz zlecić nam fachowy montaż zakupionych mebli. Zaoszczędź swój czas, a my zajmiemy się całą resztą!

Koszt naszych usług dodatkowych, w tym montażu i transportu, wyceniany jest indywidualnie, na podstawie wielkości zamówienia, ilości elementów niestandardowych oraz lokalizacji, do której mamy dostarczyć meble reklamowe.

Skontaktuj się z nami

Współpraca z architektami wnętrz, orientacja na funkcjonalność oraz pokazywanie użytkownikom szerokich możliwości, jakie daje system HELO FORM jest jednym z naszych priorytetów. Zapraszamy do współpracy.

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Clever Frame Sp. z o.o. treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem newslettera, w tym informacji o promocjach i ofertach specjalnych dotyczących Clever Frame Sp. z o.o., w tym marek Clever Frame i HELO FORM.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Clever Frame sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gen. Stefana Grota Roweckiego 203. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Regulaminie serwisu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania newslettera. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
    crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram