Meble sklepowe to bardzo indywidualna realizacja. Czas realizacji jest uzależniony od stopnia zaawansowania Twojego projektu oraz wolumenu zamówienia. Jeśli wybierzesz system z podstawowej oferty, np. metalowy regał sklepowy wykonany w oparciu o standardową paletę kolorów i materiałów wykończeniowych, dostarczymy go do Ciebie nawet w ciągu 5 dni roboczych. Jeśli z kolei planujesz inwestycję w system oparty o indywidualny, rozbudowany projekt i nietypowe rozwiązania, czas ten szacowany jest na około 4-6 tygodni.

Skontaktuj się z nami

Współpraca z architektami wnętrz, orientacja na funkcjonalność oraz pokazywanie użytkownikom szerokich możliwości, jakie daje system HELO FORM jest jednym z naszych priorytetów. Zapraszamy do współpracy.

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Clever Frame Sp. z o.o. treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem newslettera, w tym informacji o promocjach i ofertach specjalnych dotyczących Clever Frame Sp. z o.o., w tym marek Clever Frame i HELO FORM.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Clever Frame sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gen. Stefana Grota Roweckiego 203. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Regulaminie serwisu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania newslettera. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
    crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram