Metalowe meble sklepowe to inwestycja na lata - sprawdzą się wszędzie tam, gdzie wymagana jest wyjątkowa trwałość. W HELO FORM® pracujemy na konstrukcjach zbudowanych na bazie aluminiowych profili, która zapewniają naszym realizacjom odpowiednią stabilność i nośność. Regały sklepowe, postumenty czy stoiska handlowe często narażone są na duże obciążenia, dlatego też używamy trwałych profili metalowych oraz mocnych połączeń między elementami.

Po określeniu kształtu i wielkości konstrukcji uzupełniamy ją o dodatkowe elementy, takie jak boczne ścianki, szuflady, wkłady czy półki, których rozmiar i ilość zależy od wymagań użytkownika. Co ważne, w przeciwieństwie do wielu mebli i regałów metalowych konstrukcja naszych systemów nie jest spawana. Dzięki temu unikamy nieestetycznych spoin, a wszelkie łączenia są niemal niewidoczne.

Skontaktuj się z nami

Współpraca z architektami wnętrz, orientacja na funkcjonalność oraz pokazywanie użytkownikom szerokich możliwości, jakie daje system HELO FORM jest jednym z naszych priorytetów. Zapraszamy do współpracy.

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Clever Frame Sp. z o.o. treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem newslettera, w tym informacji o promocjach i ofertach specjalnych dotyczących Clever Frame Sp. z o.o., w tym marek Clever Frame i HELO FORM.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Clever Frame sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gen. Stefana Grota Roweckiego 203. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Regulaminie serwisu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania newslettera. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
    crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram