Projekt wyposażenia sklepu czy wszelkiego rodzaju obiektów handlowych to bardzo kreatywny etap aranżacji przestrzeni komercyjnych. Pracując z HELO FORM® możesz decydować o każdym elemencie aranżacji - kolorze i rozmiarze konstrukcji, rodzaju wypełnień i akcesoriów czy rozmieszczeniu półek. Nie musisz już więcej wybierać pomiędzy walorami estetycznymi i funkcjonalnością. Możliwość pełnej personalizacji pozwala tworzyć regały sklepowe, wyspy handlowe czy ekspozycje produktowe, idealnie wpisujące się w dostępną przestrzeń i styl Twojej marki. Potencjał aranżacyjny systemu HELO FORM® jest niemal nieograniczony.

Skontaktuj się z nami

Współpraca z architektami wnętrz, orientacja na funkcjonalność oraz pokazywanie użytkownikom szerokich możliwości, jakie daje system HELO FORM jest jednym z naszych priorytetów. Zapraszamy do współpracy.

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Clever Frame Sp. z o.o. treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem newslettera, w tym informacji o promocjach i ofertach specjalnych dotyczących Clever Frame Sp. z o.o., w tym marek Clever Frame i HELO FORM.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Clever Frame sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gen. Stefana Grota Roweckiego 203. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Regulaminie serwisu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania newslettera. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
    crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram