Forma podąża za Tobą

Modułowe meble sklepowe i systemy ekspozycyjne, które kształtujesz według własnych potrzeb

Witaj w HELO FORM! Jeśli szukasz pomysłów na oryginalną prezentację swojej marki i jej asortymentu, trafiłeś w dobre miejsce. Projektujemy i produkujemy systemy ekspozycyjne, regały sklepowe i meble handlowe, które nie mają żadnych ograniczeń. Dzięki ich modułowej konstrukcji możesz stworzyć niemal nieograniczoną liczbę kombinacji i układów. Wybierz bazową bryłę i jej kolor, rozmieść dowolnie półki, dodaj szafki, szuflady i panele wypełniające - nasze meble systemowe dostosują się do Twoich potrzeb!
Poznaj system Helo Form

Regały sklepowe i ekspozycyjne

Otwarta forma naszych regałów sklepowych i ekspozycyjnych pozwala na szybką zmianę ich wyglądu i funkcji – niezależnie od tego, czy chcesz jedynie odświeżyć fragment wnętrza czy też kompleksowo odmienić jego wystrój.
Zobacz
Metalowe regały sklepowe w stylu loftMetalowe regały sklepowe na wymiar

Postumenty i ekspozytory

Kolory i rozmiary modułów możesz dowolnie miksować, tworząc dzięki temu nietuzinkowe displaye reklamowe. Wykorzystasz je jako lady sklepowe, podesty pod manekiny czy wolnostojące postumenty.
Zobacz

Wyspy i stoiska handlowe

Wyspy promocyjne HELO FORM wyróżniają się spośród dziesiątek innych, taśmowych produktów. Są idealnie dopasowane do Twoich potrzeb, zarówno pod kątem funkcjonalności, rozmiaru, jak i designu.
Zobacz
Wyspy handlowe typu shop in shop - meble do sklepu odzieżowego

Meble sklepowe
i systemy ekspozycyjne

spójne z ideą i lokalizacją miejsca inwestycji

Projektujemy i produkujemy systemy ekspozycyjne i meble sklepowe, a przy tym - pomagamy osiągać wyższe wyniki sprzedaży poprzez skuteczną prezentację i promocję produktów. Wybierając HELO FORM nie kupujesz mebla - inwestujesz w multifunkcyjny system aranżacyjny, który z łatwością wkomponujesz w dowolną przestrzeń. Od wyposażenia sieci handlowych po hotele, galerie sztuki i strefy food court - możliwości systemu są niemal nieograniczone.
sklepy
i showroomy
ekspozycje
eventowe
hotele
i restauracje
instytucje
kultury
strefy
coworkingowe
sklepy
i showroomy
ekspozycje
eventowe
hotele
i restauracje
instytucje
kultury
strefy
coworkingowe

Wyposażenie sklepów
Aranżacje wnętrz komercyjnych

Poznaj korzyści płynące z wyboru HELO FORM®

odbierz darmowy projekt i wycenę
Efektowny design
KOMPATYBILNOŚĆ MODUŁÓW
MOŻLIWOŚĆ BRANDINGU
DŁUGA ŻYWOTNOŚĆ
DEDYKOWANE AKCESORIA
INDYWIDUALNY PROJEKT
indywidualny
projekt
personalizowany design oraz szybki rebranding
nieskończona liczba
kombinacji
Metalowe regały sklepowe w systemie modułowym
doradztwo materiałowe
oraz techniczne
dedykowany projektant
oraz ekipy montażowe
5-letnia gwarancja
i opieka posprzedażowa

Zaufali nam

Jako producent mebli sklepowych oraz systemów ekspozycyjnych współpracujemy z wieloma renomowanymi markami.

HELO FORM inspiruje

Wskazówki, inspiracje, wiadomości. Dowiedz się więcej o kierunkach rozwoju branży
wystawienniczej. 

Jak meble i ekspozytory na stoisku mogą zwiększyć Twój sukces na targach

Wystawiennictwo targowe to jedna z najbardziej efektywnych form marketingu bezpośredniego. Skuteczne stoisko targowe nie tylko przyciąga uwagę, ale również buduje […]
3 lipca, 2024

Ekspozytory w aptece: kluczowy element nowoczesnego merchandisingu

Ekspozytory w aptece są nieodłącznym elementem strategii merchandisingowej. Nie tylko przyciągają uwagę klientów, ale również wspomagają sprzedaż, poprawiają rotację produktów […]
28 czerwca, 2024

Merchandising w sklepach odzieżowych: najnowsze trendy i rozwiązania

Merchandising w sklepach odzieżowych to kluczowy element strategii sprzedażowej. Odpowiednie zarządzanie przestrzenią sklepową nie tylko przyciąga klientów, ale również wpływa […]
19 czerwca, 2024

Skontaktuj się z nami

Współpraca z architektami wnętrz, orientacja na funkcjonalność oraz pokazywanie użytkownikom szerokich możliwości, jakie daje system HELO FORM jest jednym z naszych priorytetów. Zapraszamy do współpracy.

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Clever Frame Sp. z o.o. treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem newslettera, w tym informacji o promocjach i ofertach specjalnych dotyczących Clever Frame Sp. z o.o., w tym marek Clever Frame i HELO FORM.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Clever Frame sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gen. Stefana Grota Roweckiego 203. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Regulaminie serwisu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania newslettera. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
    crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram