Wyspy i stoiska handlowe

Moduły meblowe z linii HELO FORM możesz wykorzystać do zaaranżowania stref shop-in-shop czy stoisk znajdujących się w galeriach handlowych. Wyspy sprzedażowe tego typu pozwalają na profesjonalnie zaimplementowanie zasad płynących visual merchandisingu oraz pozwalają dopasować projekt do indywidualnych potrzeb, pomysłów sprzedażowych czy dostępnego metrażu. Jako producent stoisk handlowych przygotujemy dla Ciebie autorski projekt punktu sprzedaży lub też przeprowadzimy remodeling tego już istniejącego.
odbierz darmowy projekt i wycenę

Buduj jak z klocków

Każdy ma inne potrzeby i oczekiwania, dlatego rozwiązania według jednego schematu się nie sprawdzają. HELO FORM daje możliwość dobrania wymiarów, układu, kolorystyki i kształtów według własnych preferencji. Kilkaset kolorów i rozmiarów oraz nieograniczone możliwości zestawienia modułów dają ogromne pole do popisu w zakresie aranżacji wysp handlowych.
Profesjonalne wyposażenie sklepów i wysp handlowych - w projekcie wykorzystano metalowe regały z wbudowanym ekranem reklamowymRegały sklepowe z grafikami reklamowymi - projekt wyposażenia dla klienta z branży HoReCa

Szybkie zmiany wizerunkowe

Każde stoisko czy wyspa sprzedażowa poddawana jest cyklicznym zmianom aranżacji - czy to w związku z sezonową zmianą asortymentu czy też potrzebą odświeżenia wizerunku. Z HELO FORM wszelkie rearanżacje przeprowadzisz szybko i intuicyjne - w dowolnym momencie możesz dodać nowe moduły, zmienić ich położenie czy też wymienić grafiki reklamowe.
Meble sklepowe i gondole do butiku

Systemy do przechowywania

Wyspy handlowe to mała przestrzeń, jednak dająca duże możliwości aranżacyjne i funkcjonalne. Niezbędnym elementem ich projektu jest dedykowana przestrzeń do przechowywania. Każdy moduł HELO FORM możesz uzupełnić o szuflady, zamykane na klucz szafki, półki z możliwością regulacji poziomu ich nachylenia czy haczyki ułatwiające uporządkowanie asortymentu.
Aranżacja wnętrza salonu samochodowego w oparciu o metalowe regały i wyspy reklamoweMeble modułowe na wyspie handlowej.Metalowe meble do sklepów

Biznes na wyspie handlowej

Stoiska handlowe, tak jak pozostałe systemy ekspozycyjne z linii HELO FORM, projektujemy z myślą o ich wykorzystywaniu przez wiele sezonów, bez potrzeby inwestowania w kolejne ekspozycje. Konstrukcje naszych wysp handlowych są trwałe, stabilne i ergonomiczne, co ma duże znaczenie w kontekście intensywnego użytkowania przez ich pracowników oraz klientów.
Projekt sklepu odzieżowego wyposażonego w regały i wyspy handlowe typu shop in shop
Regały kosmetyczne do drogerii, perfumerii oraz salonów SPA

Meble na eventy

Projektowane przez nas stoiska i wyspy handlowe wyróżnia niebanalna estetyka oraz funkcjonalność. Możesz wykorzystać je nie tylko w pasażach i galeriach handlowych, ale także podczas wszelkiego rodzaju targów czy eventów branżowych. Wybierając dowolne moduły ze swojego stoiska z łatwością stworzysz drugą, zupełnie niezależną strefę promocyjną.
Systemy modułowe to sposób na zbudowanie najróżniejszych konstrukcji - można stworzyć z nich lady, meble eventowe oraz wyspy i stoiska handlowe

Uzupełnij aranżację

Poznaj inne pomysły na aranżację przestrzeni komercyjnych. Przekonaj się, jak funkcjonalne może być wyposażenie sklepów, salonów kosmetycznych, hoteli czy restauracji.

Właściwości systemu

Dowiedz się więcej o zasadach konfiguracji i możliwościach systemu HELO FORM.
Chcę wiedzieć więcej

Skontaktuj się z nami

Współpraca z architektami wnętrz, orientacja na funkcjonalność oraz pokazywanie użytkownikom szerokich możliwości, jakie daje system HELO FORM jest jednym z naszych priorytetów. Zapraszamy do współpracy.

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Clever Frame Sp. z o.o. treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem newslettera, w tym informacji o promocjach i ofertach specjalnych dotyczących Clever Frame Sp. z o.o., w tym marek Clever Frame i HELO FORM.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Clever Frame sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gen. Stefana Grota Roweckiego 203. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Regulaminie serwisu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania newslettera. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
    crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram