Postumenty i ekspozytory

System HELO FORM powstał z myślą o porządkowaniu przestrzeni i jej maksymalnym wykorzystaniu. Stworzysz z niego zarówno pełnowymiarowy regał, wyspę handlową, jak i cały szereg wolnostojących ekspozytorów. Ekspozytory z naszej kolekcji mogą posłużyć Ci jako postumenty do prezentacji asortymentu, podesty pod manekiny, lady konfekcyjne i handlowe czy stoły do testowania produktów. Idealnie pasują do niemal każdej branży oraz pozwalają na szerokie spektrum aranżacji wnętrz. Sprawdzają się równie dobrze, jako wyposażenie sklepu, jak i ekspozytory do muzeum, salonu kosmetycznego czy stoiska targowego.
odbierz darmowy projekt i wycenę

Łatwe zmiany aranżacji

Zróżnicowane wymiary ekspozytorów HELO FORM, z możliwością indywidualnego dopasowania ich wyglądu, pomagają efektywniej zarządzać aranżacją salonu sprzedaży czy dowolnej przestrzeni wystawienniczej. Ułatwiają odpowiednie pogrupowanie i wyeksponowanie asortymentu, a dzięki swej niewielkiej wadze - zapewniają pełną swobodę zmiany aranżacji.
Projekt sklepu wyposażonego w regały przyścienne i gabloty do prezentacji produktów.Postumenty i meble sklepowe dla sklepów odzieżowych, butików i galerii handlowych
Planując wyposażenie sklepów warto wybrać modułowe postumenty i ekspozytory produktowe - dzięki swej uniwersalnej bryle sprawdzają się do promocji szerokiej gamy produktów

Design i ekspozycja

Wybór konkretnego ekspozytora zależy od tego, jakie produkty posiadasz w ofercie, kim są Twoi klienci oraz jak bardzo chcesz być kreatywny. Możesz zaprojektować je w pionie lub poziomie, używać pojedynczo lub też łączyć je w dowolne konstrukcje przestrzenne - wyspy lub ekspozycje piramidalne. Miksując kolory i rozmiary brył stworzysz unikatową i w pełni spersonalizowaną ekspozycję.
Meble ekspozycyjne dla muzeum - w projekcie z wykorzystano gabloty oraz przeszklone metalowe regały
Metalowe meble sklepowe do salonu z armaturą

Strefowanie przestrzeni

Jednym z najwygodniejszych sposobów na wydzielenie stref sprzedażowych i prezentacyjnych jest odpowiednie ustawienie mebli. W roli przegrody dzielącej przestrzeń może wystąpić niemal dowolny ekspozytor z linii HELO FORM. Jego lekka wizualnie konstrukcja prezentuje się bardzo naturalnie, dzięki czemu poszczególne strefy płynnie przechodzą z jednej w drugą.
Meble do sklepów kosmetycznych, drogerii oraz salonów SPASystemy wystawienniczo - ekspozycyjne do prezentacji grafik, obrazów i plakatów. Projekt dla muzeum sztuki współczesnej.Autorska aranżacja wystawy sztuki, w której wykorzystane zostały kubiki, boksy, gabloty ekspozycyjne i meble muzealne

Boksy i kubiki reklamowe

Kubiki ekspozycyjne, nazywane także boksami czy klatkami reklamowymi, to sprawdzony sposób na ekspozycję w designerskim stylu. Ich przestrzenna, geometryczna forma świetnie sprawdza się przy aranżacji showroomów czy dekoracji witryn sklepowych. Wraz z oświetleniem, kolorem czy wypełnieniem strukturalnym znakomicie wpisują się w trendy w visual merchandisingu.
Meble industrialne do sklepów i showroomów - meble na wymiar
Postumenty ekspozycyjne służące jako wyposażenie sklepów i witryn sklepowych

Estetyka i równowaga

Kolekcja naszych ekspozytorów jest w pełni komplementarna, harmonijna pod względem stylu i formy, dzięki czemu sprawdza się w najróżniejszych działaniach związanych z aranżacją przestrzeni komercyjnych oraz sprzedażą wizualną. Jeśli tylko zajdzie taka potrzeba - zawsze możesz powiększyć swoją ekspozycję o kolejne moduły, akcesoria czy dodatkowe panele wypełniające.
Projekt wyposażenia sklepu odzieżowego - w aranżacji wykorzystano regały sklepowe, wyspy produktowe oraz postumenty

Uzupełnij aranżację

Poznaj inne pomysły na aranżację przestrzeni komercyjnych. Przekonaj się, jak funkcjonalne może być wyposażenie sklepów, salonów kosmetycznych, hoteli czy restauracji.

Właściwości systemu

Dowiedz się więcej o zasadach konfiguracji i możliwościach systemu HELO FORM.
Chcę wiedzieć więcej

Skontaktuj się z nami

Współpraca z architektami wnętrz, orientacja na funkcjonalność oraz pokazywanie użytkownikom szerokich możliwości, jakie daje system HELO FORM jest jednym z naszych priorytetów. Zapraszamy do współpracy.

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Clever Frame Sp. z o.o. treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem newslettera, w tym informacji o promocjach i ofertach specjalnych dotyczących Clever Frame Sp. z o.o., w tym marek Clever Frame i HELO FORM.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Clever Frame sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gen. Stefana Grota Roweckiego 203. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Regulaminie serwisu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania newslettera. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
    crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram