Regały sklepowe i ekspozycyjne

Projektowanie wnętrz komercyjnych jest procesem złożonym, zarówno pod kątem użytkowym, jak i estetycznym. Tradycyjne regały sklepowe, konstrukcje wykonywane ze sklejki meblowej lub masywnych elementów metalowych, coraz częściej zastępują rozwiązania modułowe - wielofunkcyjne, atrakcyjne wizualnie i co najważniejsze - dające możliwość personalizacji i tworzenia dowolnych układów. Poznaj zalety regałów modułowych i przekonaj się, jak łatwo je skonstruować, a następnie wykorzystać jako meble sklepowe, eventowe czy ekspozycyjne.
odbierz darmowy projekt i wycenę

Autorskie wyposażenie sklepów i salonów sprzedaży

Regały z linii HELO FORM tworzą gotowe, pojedyncze elementy, spośród których wybierzesz te najbardziej pasujące do Twoich potrzeb i dostępnego miejsca. Szeroki wybór modułów, kolorów konstrukcji, frontów, paneli wypełniających i elementów ułatwiających ekspozycję i przechowywanie, pozwala stworzyć wręcz niezliczoną ilość indywidualnych projektów.
Meble do sklepu spożywczego i delikatesów - metalowe regały, wyspy produktowe i gondole
Regały sklepowe z możliwością brandingu i podświetlenia - meble sklepowe na wymiar z linii HELO FORM

Uniwersalne regały sklepowe i ekspozycyjne

Dzięki niemal nieskończonej ilości kombinacji, elementy systemu dopasujesz do każdego wnętrza - od wyposażenia sklepu i showroomu po aranżacje biurowe i restauracyjne - bez względu na ewentualne ograniczenia przestrzeni. Zróżnicowana wielkość poszczególnych modułów umożliwia tworzenie dowolnej ekspozycji - przyściennej, wolnostojącej, z dostępem jednostronnym lub otwartym.
Metalowe meble i regały handlowe z możliwością konfiguracji
Regały sklepowe w stylu nowoczesnym - aranżacja sklepu z alkoholami

Funkcjonalne wyposażenie sklepów - regały i akcesoria

Do systemu dopasujesz półki, szuflady z systemem cichego domyku, szafki oraz inne akcesoria, dzięki którym indywidualnie zorganizujesz przestrzeń regału. Co masz do wyboru? Funkcjonalność systemu możesz zwiększyć poprzez wykorzystanie drążków na odzież, oświetlenia punktowego, haczyków i wieszaków konfekcyjnych czy wymiennych topperów z grafiką reklamową.
Systemy meblowe i regały metalowe do sklepów, restauracji i hoteliAranżacja sklepu za pomocą modułowych regałów handlowychMetalowy regał sklepowy z półkami do ekspozycji produktów

Regały sklepowe według Twojego pomysłu

Dzięki wymiennym panelom graficznym łatwo zmodernizujesz system, np. wraz z sezonowymi akcjami promocyjnymi czy też wprowadzeniem nowego asortymentu. Panele, które zadrukowujemy według Twojego pomysłu, możesz zamontować na froncie, bokach lub tyle regału lub zamiennie - zastosować wypełnienie strukturalne. W katalogu naszych materiałów znajdziesz m.in. z płyty HPL, fornir czy perforowaną blachę dekoracyjną.
Regały sklepowe do butików i sklepów odzieżowych - meble modułowe w kolorze czerwonym z możliwością personalizacji
Modułowe meble sklepowe wykonane z aluminium są niezwykle trwałe i wytrzymałe

Wszechstronne meble reklamowe i ekspozycyjne

Regały systemowe HELO FORM pomogą Ci stworzyć wyposażenie idealnie dopasowane do wnętrza i Twoich potrzeb. Z dostępnego asortymentu skompletujesz wszelkiego rodzaju regały sklepowe i ekspozycyjne, w tym: regały na alkohole, regały prasowe, regały spożywcze, regały odzieżowe, regały drogeryjne i apteczne, regały na sprzęt RTV i AGD, regały do sklepów budowlanych, regały na eksponaty muzealne czy regały na zbiory kolekcjonerskie.
Metalowe meble do sklepu sportowego - autorski projekt wyposażenia salonu sprzedaży

Uzupełnij aranżację

Poznaj inne pomysły na aranżację przestrzeni komercyjnych. Przekonaj się, jak funkcjonalne może być wyposażenie sklepów, salonów kosmetycznych, hoteli czy restauracji.

Właściwości systemu

Dowiedz się więcej o zasadach konfiguracji i możliwościach systemu HELO FORM.
Chcę wiedzieć więcej

Skontaktuj się z nami

Współpraca z architektami wnętrz, orientacja na funkcjonalność oraz pokazywanie użytkownikom szerokich możliwości, jakie daje system HELO FORM jest jednym z naszych priorytetów. Zapraszamy do współpracy.

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Clever Frame Sp. z o.o. treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem newslettera, w tym informacji o promocjach i ofertach specjalnych dotyczących Clever Frame Sp. z o.o., w tym marek Clever Frame i HELO FORM.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Clever Frame sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gen. Stefana Grota Roweckiego 203. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Regulaminie serwisu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania newslettera. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
    crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram